Ledax

Wszelkie akcesoria przydatne dla biur i gabinetów

Gdzie wykorzystuje się błyszczący papier samoprzylepny?

Drukarka to sprzęt powszechnie użytkowany. Z jego pomocą można wykonywać nie tylko czarne wydruki na białych kartkach papieru, lecz także etykiety oraz różnorodne materiały dekoracyjne. Do tego celu potrzebny jest specjalny papier naklejkowy do drukarki.

Zastosowanie papieru samoprzylepnego

Dziś papier samoprzylepny jest oferowany na rynku w bogatej ofercie. Każdy klient ma do wyboru różnorodne papiery dedykowane zarówno do drukarek atramentowych, jak i laserowych.

Papier naklejowy znajduje zastosowanie w wielu firmach. Bardzo często jest on wykorzystywany do tworzenia naklejek oraz etykiet poszczególnych produktów. Papiery z klejem przydają się także w wielu szkołach, instytucjach publicznych oraz prywatnych domach.

Błyszczący papier samoprzylepny idealny dla fotografów

Nabłyszczane arkusze są bardzo przydatnym narzędziem w pracy wielu fotografów. Za pomocą śnieżnobiałego arkusza z warstwą klejącą można wydrukować każde dowolne zdjęcie, logo lub grafikę.

papier naklejkowy do drukarki

Dziś w sprzedaży nie brakuje gładkich oraz idealnie białych arkuszy, które pozwalają w łatwy sposób wyciąć pożądany kształt. Każdy papier z połyskiem oraz podkładem samoprzylepnym odznacza się wysoką jakością. Potrafi on zapewnić głębię kolorów oraz wierne odwzorowanie szczegółów. I co najważniejsze, nie ulega on zniekształceniom w miarę utrwalania tonera. Dzięki niemu możliwe jest uzyskanie profesjonalnego efektu, nawet w domowych warunkach.

Decydując się na zakup wysoko – chłonnego papieru przylepnego z połyskiem można z powodzeniem uzyskać wydruk w jakości do 2400 dpi. Zaletą samoprzylepnych arkuszy jest również to, że bez problemu trzymają się większości gładkich powierzchni. Z ich pomocą można drukować nie tylko przepiękne zdjęcia, lecz także:

  • etykiety na butelki,
  • nalepki na opakowania produktów ze składem,
  • oryginalne naklejki na komputer,
  • naklejki na meble, drzwi czy lodówkę.

Dzięki bogatej ofercie każdy klient może zakupić papier z klejem idealny dla własnych potrzeb.