Ledax

Wszelkie akcesoria przydatne dla biur i gabinetów

Segregatory biurowe o rozmiarze A4 i A3

Dziś w każdym dobrze zorganizowanym oraz wyposażonym biurze znajdują się narzędzia niezbędne do archiwizacji poszczególnych dokumentów. Dzięki posiadaniu segregatorów można w każdej chwili bez problemu odnaleźć każdy pożądany dokument. I co najważniejsze wszystkie papiery są przechowywane w należytym stanie i przez długi czas nie są zniszczone.

Segregator w bogatej odsłonie

Obecnie wybór narzędzi służących do przechowywania ważnych dokumentów, zarówno w domu jak i w biurze jest bardzo zróżnicowany. Każdy klient zainteresowany zakupem ma do wyboru bardzo pięknie się prezentujące segregatory na dokumenty w wielu kolorach.

W poszczególnych sklepach z artykułami biurowymi dostępne są przeróżne warianty. Każdy z nich jest w stu procentach kompatybilny z dokumentami o określonych wielkościach. I co najważniejsze jest wyposażony w mechanizmem dźwigowy lub dociskacz ringowy.

Segregatory biurowe A4 i A3

Wymiary poszczególnych segregatorów są zazwyczaj określane na podstawie wysokości, długości okładki i szerokości grzbietu. Do najbardziej pożądanych należą te, które mają format A4. Takie narzędzie do archiwizacji dokumentów posiada następujące rozmiary: 285x320x75mm. Jest to najpopularniejszy oraz najbardziej uniwersalny model, w którym można przechowywać wszystkie dokumenty w formacie A4. Poszczególne produkty w tym formacie różnią się pomiędzy sobą nie tylko kolorystyką, lecz także szerokością grzbietu. Dzięki bogatej ofercie każdy klient zainteresowany zakupem może wybrać segregator o odpowiedniej pojemności. Skoroszyty te znalazły powszechne zastosowanie w biurach, szkołach oraz wielu domach prywatnych.

Obecnie na rynku nie brakuje też segregatorów A3, których wymiary wynoszą 350x440x70mm. Ze względu na posiadane parametry można w nich przechowywać dokumentację projektową, szablony, materiały reklamowe oraz różnorodne broszury o nieco większym formacie, niż standardowa kartka papieru.