Ledax

Wszelkie akcesoria przydatne dla biur i gabinetów

Rfid secure – idealny portfel dla biznesmena

Jeszcze do niedawna technologia Rfid cieszyła się uznaniem wśród większości osób, które codziennie z niej korzystało płacąc zbliżeniowo. Wydawało się, że jest to rozwiązanie, które stanie się dla wszystkich dużym ułatwieniem, w tym również dla tych, którzy posługują się kartami identyfikacyjnymi, za pomocą których mogą dostać się do budynku, w którym pracują. Jednak ze względu na to, że czytnik kart Rfid może kupić praktycznie każdy, nie napawa optymizmem. Są jednak skuteczne sposoby, dzięki którym można chronić swoje dane i środki pieniężne. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie ochronne etiu Rfid secure od Durashop.pl

Rfid secure – gdzie kupić portfel?

Przeglądając oferty sklepów, które proponują portfele Rfid secure, nie należy dokonywać zakupu w pierwszym lepszym takim serwisie. Liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo naszych danych, a kwestie estetyczne powinny mieć znaczenie drugorzędne. Najlepsze serwisy, które proponują portfele tego typu, mogą nam zapewnić ochronę za pomocą wielu elementów, które potwierdzą autentyczną ochronę danych. Będzie to:

– stempel Rfid secure,
– hologram Rfid secure,
– specjalna naklejka bezpieczny portfel.

Rfid secure – jakie są właściwości portfela?

Przed zakupem portfela warto zwrócić uwagę na materiał, z jakiego jest on wykonany. To bowiem właśnie jego właściwości będą chronić dane znajdujące się na naszych kartach płatniczych i identyfikacyjnych. Materiał ten powinien uniemożliwiać skanowanie kart. Materiał powinien znajdować się wzdłuż całej okładki portfela. Jego obecność pozwala skutecznie blokować fale radiowe, poprzez które dochodzi do odczytania danych zapisanych na kartach.