Ledax

Wszelkie akcesoria przydatne dla biur i gabinetów

Trwałe koszulki

Nawet poza biurem praktykuje się bardzo często umieszczanie ważnych dokumentów w plastikowych koszulkach. Tak zabezpieczone papiery można następnie wpiąć do teczek lub segregatorów. Pozwala to na zachowanie bezwzględnego porządku i znacznie ułatwia ewentualne sortowanie.

Ciągłe zmiany w teczkach

Koszulki na dokumenty wydają się rozwiązaniem idealnym w sytuacji przechowywania papierów, których używa się z podwyższoną częstotliwością – codziennie lub częściej. Łatwo wyobrazić sobie, ile tworzy to możliwości zanieczyszczenia dokumentów dotykiem, kontaktem z kawą, herbatą, atramentem czy pospolitym kurzem. Nawet gdy pracownicy bardzo uważają, użycie koszulki może okazać się rozwiązaniem na medal. Oczywiście wyjęty z niej dokument powinien jak najszybciej trafić na miejsce.

Sortowanie bez ryzyka

Do koszulki na dokumenty z Biurwa.pl włożyć można nie tylko pojedynczą kartkę papieru, ale np. numer czy inne informacje ułatwiające sortowanie. W przypadku bardziej skomplikowanych dokumentów można tam nawet umieścić krótkie streszczenie i dzięki temu nie trzeba będzie wyjmować wszystkiego ze środka, by przekonać się o zawartości. Dodatkowe informacje, zwłaszcza te trwałe, można wpisać specjalnym markerem na lewym boku koszulki – tym z perforacjami. Oczywiście uczyni to koszulkę niezdatną do dalszego wykorzystania w innej poważnej roli. To drobne rozwiązania, ale niezwykle ułatwiają szukanie i sortowanie potrzebnych dokumentów – w skali dnia można zauważyć zysk czasu, który zamiast na nerwowe przeglądanie teczek można poświęcić na inne ważne zajęcie.