Ledax

Wszelkie akcesoria przydatne dla biur i gabinetów

Trwałe koszulki

Nawet poza biurem praktykuje się bardzo często umieszczanie ważnych dokumentów w plastikowych koszulkach. Tak zabezpieczone papiery można następnie wpiąć do teczek lub segregatorów. Pozwala to na zachowanie bezwzględnego porządku i znacznie ułatwia ewentualne sortowanie.

Ciągłe zmiany w teczkach

Koszulki na dokumenty wydają się rozwiązaniem idealnym w sytuacji przechowywania papierów, których używa się z podwyższoną częstotliwością – codziennie lub częściej. Łatwo wyobrazić sobie, ile tworzy to możliwości zanieczyszczenia dokumentów dotykiem, kontaktem z kawą, herbatą, atramentem czy pospolitym kurzem. Nawet gdy pracownicy bardzo uważają, użycie koszulki może okazać się rozwiązaniem na medal. Oczywiście wyjęty z niej dokument powinien jak najszybciej trafić na miejsce.

Sortowanie bez ryzyka

Do koszulki na dokumenty z Biurwa.pl włożyć można nie tylko pojedynczą kartkę papieru, ale np. numer czy inne informacje ułatwiające sortowanie. W przypadku bardziej skomplikowanych dokumentów można tam nawet umieścić krótkie streszczenie i dzięki temu nie trzeba będzie wyjmować wszystkiego ze środka, by przekonać się o zawartości. Dodatkowe informacje, zwłaszcza te trwałe, można wpisać specjalnym markerem na lewym boku koszulki – tym z perforacjami. Oczywiście uczyni to koszulkę niezdatną do dalszego wykorzystania w innej poważnej roli. To drobne rozwiązania, ale niezwykle ułatwiają szukanie i sortowanie potrzebnych dokumentów – w skali dnia można zauważyć zysk czasu, który zamiast na nerwowe przeglądanie teczek można poświęcić na inne ważne zajęcie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *