Ledax

Wszelkie akcesoria przydatne dla biur i gabinetów

Rfid secure – idealny portfel dla biznesmena

Jeszcze do niedawna technologia Rfid cieszyła się uznaniem wśród większości osób, które codziennie z niej korzystało płacąc zbliżeniowo. Wydawało się, że jest to rozwiązanie, które stanie się dla wszystkich dużym ułatwieniem, w tym również dla tych, którzy posługują się kartami identyfikacyjnymi, za pomocą których mogą dostać się do budynku, w którym pracują. Jednak ze względu na to, że czytnik kart Rfid może kupić praktycznie każdy, nie napawa optymizmem. Są jednak skuteczne sposoby, dzięki którym można chronić swoje dane i środki pieniężne. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie ochronne etiu Rfid secure od Durashop.pl

Rfid secure – gdzie kupić portfel?

Przeglądając oferty sklepów, które proponują portfele Rfid secure, nie należy dokonywać zakupu w pierwszym lepszym takim serwisie. Liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo naszych danych, a kwestie estetyczne powinny mieć znaczenie drugorzędne. Najlepsze serwisy, które proponują portfele tego typu, mogą nam zapewnić ochronę za pomocą wielu elementów, które potwierdzą autentyczną ochronę danych. Będzie to:

– stempel Rfid secure,
– hologram Rfid secure,
– specjalna naklejka bezpieczny portfel.

Rfid secure – jakie są właściwości portfela?

Przed zakupem portfela warto zwrócić uwagę na materiał, z jakiego jest on wykonany. To bowiem właśnie jego właściwości będą chronić dane znajdujące się na naszych kartach płatniczych i identyfikacyjnych. Materiał ten powinien uniemożliwiać skanowanie kart. Materiał powinien znajdować się wzdłuż całej okładki portfela. Jego obecność pozwala skutecznie blokować fale radiowe, poprzez które dochodzi do odczytania danych zapisanych na kartach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *